Szuflady BLUM TANDEMBOX antaro – standardowe wyposażenie naszych mebli kuchennych

Bardzo trwała, funkcjonalna i efektowna szuflada firmy Blum. Jakość wykonania i zastosowane rozwiązania gwarantują wygodne i wieloletnie użytkowanie.

TANDEMBOX charakteryzuje płynny ruch przez cały okres użytkowania (funkcja TANDEM INSIDE).

Prowadnice szuflady posiadają zintegrowany system BLUMOTION zapewniający ciche i delikatne zamykanie.

Szuflady Tandembox Antaro dostępne są:
– w kolorach: czarnym, szarym, białym oraz inox
– w różnych wysokościach
– w różnych długościach prowadnic
– w obciążeniach dynamicznych: 30 kg i 65 kg
– z funkcją Blumotion, TIP-ON, SERVO-DRIVE lub TIP-ON Blumotion

Dzięki zastosowaniu szuflad wewnętrznych można optymalnie wykorzystać wnętrza szaf na zapasy i akcesoria kuchenne. Wysokość każdej szuflady w odróżnieniu od tradycyjnego cargo można dostosować do wysokości wyposażenia. Dodatkowo podział wnętrza szuflady można dopasować do własnych potrzeb dzięki bogatej ofercie systemu Orga-line.

Blum – rozwiązanie szafki zlewozmywakowej
Szuflada zelwozmywakowa Blum pozwala wykorzystać miejsce pod i po bokach zlewu. Wszystko, co jest niezbędne do zmywania naczyć można wygodnie przechowywać w szufladzie pod zlewem. Dostępna w dwóch wysokościach M oraz D.

Praktyczne rozwiązanie Blum do szafki narożnej – SPACE CORNER. Dzięki zastosowaniu SYNCROMOTION fronty uchylają się do wnętrza. W ten sposób fronty nie ocierają się o boczne korpusy. Podczas zamykania fronty poruszają się delikatnie i cicho do pozycji wyjściowej.

Szuflady Blum Tandembox INTIVO

Szuflady Tandembox INTIVO dostępne są:
– w kolorach: brunatno-czarnym, jedwabiście-białym oraz inox
– w wysokościach: N (68mm), M (83mm), L (198mm)
– w długościach prowadnic od 27 do 65cm
– w obciążeniach dynamicznych: 30kg, 50kg, 65kg
– w wersjach: szuflada standardowa, wewnętrzna, zlewozmywakowa i SPACE CORNER
– do wyboru z Blumotion, TIP-ON lub SERVO-DRIVE

W kombinacji z BOXCAP, nakładką w materiale boku, TANDEMBOX Intivo zyskuje jednolity, ponadczasowy wygląd. Elementy nasuwane z różnych materiałów, które są przytrzymywane przez elementy mocujćce BOXCOVER, stanowią kreatywne akcenty TANDEMBOX Intivo. Wnętrze szuflady można dopasować do własnych potrzeb dzięki bogatej ofercie systemu Orga-line.

Szuflady BLUM Tandem

Kryty system prowadnic do szuflad TANDEM podnosi wartość mebli oferując wysoki komfort obsługi. Można go stosować we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych. Zastosowanie prowadnicy TANDEM powoduje, że nawet maksymalnie obciążone szuflady standardowe i szuflady z wysokim frontem poruszają się płynnie. Natomiast dzięki zintegrowanemu BLUMOTION szuflady zamykają się cicho i delikatnie. Szuflady standardowe i szuflady z wysokim frontem można uzupełnić o system podziału wewnętrznego ORGA-LINE. Dostępne: w długościach: 27-75cm, obciążeniach 30kg – 50kg, z Blumotion, Tip-On lub SERVO-DRIVE, w różnych wysokościach, z wysuwem pełnym lub częciowym.

Prowadnice Tandem są standardowym wyposażeniem mebli pokojowych, łazienkowych, szaf i innych produkowanych przez Kontra Meble Łódź.