Meble biurowe

Meble biurowe produkowane przez naszą firmę to produkty wysokiej jakości o przystępnej cenie. Do produkcji tych mebli stosujemy płyty laminowane przyjazne środowisku (klasa higieny E1, producent Krono lub Pfleiderer). Stosowane przez nas okleiny PCV/ABS (Rehau, Schilsner) do obróbki płyt są bardzo trwałe i wytrzymałe.

Blaty, korpusy i fronty wykonywane są z płyt o grubości 18mm (na życzenie 25mm lub 36mm).

Tyły szafek – biała płyta HDF (na życzenie kolor lub pełny tył 18mm w kolorze korpusu).

Wszystkie meble wyposażone są w regulatory poziomu. Przelotki kablowe w biurkach oraz zamki zwykłe, centralne, baskwilowe i w drzwiach przesuwnych występują jako opcja. Meble mobilne wyposażone są w kółka odpowiednie do danej podłogi (wykładziny, panele). Rozstaw półek w szafach i regałach dopasowany jest do wysokości segregatorów.

Szafy i regały biurowe z drzwiami wyposażone są w zawiasy samodomykające włoskiej firmy FGV (na życzenie zawiasy firmy Blum wyposażone w system Blumotion lub Tip On).

Szuflady – prowadnice rolkowe Standard firmy Blum – jako opcja Metabox, Tandem, Tip On.

Regały, szafy, kontenery i komody posiadają dwupunktowe uchwyty metalowe.

Kolorystyka mebli biurowych obejmuje ponad 100 kolorów płyt i oklein oraz kilkadziesiąt rodzajów uchwytów.

Dostawa. Wszystkie produkowane przez nas meble dostarczamy własnym transportem wraz z kompleksowym montażem – nie korzystamy z usług kurierskich oraz nie paczkujemy mebli. Istnieje możliwość odbioru mebli własnym transportem. Montaż mebli odbywa się w godzinach 8-16.

Gwarancja 2 lata.

Gwarantujemy krótkie terminy.

BEZPŁATNY POMIAR, PROJEKT I DORADZTWO: 500 133 935